Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Zdravím všechny fanoušky FK Nové Sady.Omlouvám se za přerušení a aktualizování této stránky.Děkuji za pochopení.

Utkání Nové sady-Hlubočky,které se konalo dne 28.5.2011:

Domací tým nové sady po nečekané střele z šestnáctky dostaly první gol zapásu.Ještě před koncem utkání však Nové sady vyrovnaly po centru hráče číslo 6,zakončující Jaroslav Novotný.

Záčátkem druhého poločasu byly nové sady aktivnější.Ovšem po faulu v pokutovém uzemí kopaly hlubočky penaltu,kterou však polapil do svých rukou výborný Brankář Filip Pospíšil.20.minut před koncem z volného přímého kopu zvyšoval hráč číslo 6. David Kojecký.Pote se nové sady dostaly pod tlak výborně hrajících hluboček,avšak vítězství nových sadů ujistil David Lamka s číslem 12,který zvyšoval krásnou střelou na 3:1.Do konce už se nic jiného nestalo.Nové sady-Hlubočky 3:1

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zápas s 1.SK Prostějov,který se měl konat dne 15.5. 2011 v neděli byl přeložen na 6.5 2011.